Обережно! Дитячі харчі. Держінспекція виявила - третина продуктів на дитячому ринку - не гарантує безпеки харчування, неякісно упакована чи прострочена. Однак лікарі рекомендувати дитячі суміші та кашки - продовжують.

Іллі - менше року, однак він уже "перебирає харчами". Мати хлопчика каже, малий полюбляє сирочки, йогурти та соки. Купує їх в дитячих магазинах, вибирає - по пакуванню.

Дивіться також: На Харківщині отруїлися школярі

Галина, мама : " Стараюсь посмотреть, чтобы крышечка была не вздута, срок годности был нормальный. Но то, что там написано и что внутри - это на совести производителей".

Ярина магазинному не довіряє, вважає - там сама хімія. Своєму синочку такого їсти не дасть.

Ярина, мама : " Ничего не может быть полезнее того, что ты готовишь сам, никакое производство, никакие доктора, никакие дяди в халатах не смогут приготовить то, что ты с любовью, свежие готовишь для своего ребенка".  

Водночас лікарі переконують - дітям найкорисніше саме спеціалізовані продукти, звичайне молоко, наприклад, може   нашкодити.

Корисно знати: Продавцов продуктов питания будут проверять 2 раза в год

Олег Шадрін, завідувач відділення з проблем харчування ІН-ТУ ПАГ : "Дети в районах не имеют возможности получать, до них не доходят детские продукты и они начинают разводить, давать коровье, козье молоко, самодельные молочно-кислые продукты, - отравления, аллергии".

Суперечать рекомендаціям педіатрів дані Держінспекції з захисту прав споживачів. Вони провели експертизу дитячої продукції та виявили - третина з неї - ... отруйна!  Такі продукти могли спричинити алергію чи   харчове отруєння. Винних покарали, а от батькам радять бути обережними, а якщо вже купили неякісний продукт - карати винних через суд. 

Продукты питания в Украине подорожали на 2%

В'ячеслав Бурковський, голова управління ринкового нагляду Держінспекції : "Це господарські санкції можуть бути - адміністративне стягнення на особу, яка допустила ці порушення і в судовому порядку відшкодування, якщо буде доказано, що продукція нанесла на здоров"я якийсь вплив негативний".

Та навіть перевірка в лабораторії, на яку витратите 5 днів  і сто п’ятдесят гривень, не гарантує надійності марки. Адже і сировина в партіях буває різна і в магазині товар може перележати свої терміни.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: питание дети здоровья
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2014