Ялинки та сосни врятують від смітника. Деревця підуть на опалення, добриво і на корм тваринам у зоопарку. Принаймні так переконують у Держкомітеті з лісових ресурсів. Щоправда, українці поки ялинок не викидають. Кажуть: свята у розпалі. Та й купували здебільшого не деревця, а лише гілки. Так і дешевше, і раціональніше.

Милиция конфисковала новогодних елок на 2,8 млн грн

Дехто взагалі від живих дерев відмовився. Замість них поставив штучні. Аби потім не мати головного болю. Мовляв, голки доводиться збирати ледь не навколішки. Причому, вручну. Бо пилосос проти них безсилий.

"Я её купил очень давно. Это было много лет назад. Красивая великолепная ёлочка. Она радует глаз. И зачем мне покупать живую".

Дивіться також : Новогодняя елка - праздник для кота

"Мені шкода живі ялинки. Я взагалі за те, що якщо вже живі, то щоб вони хоча б були в горшочках. Щоб потім влітку можна було десь їх у себе на дачі  висадити".

Тим часом у КМДА попереджають: уважно слідкуватимуть, чи прибиратимуть ЖЕКИ територію від викинутих ялинок. Якщо ні - погрожують штрафами. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: мусор украинцы елки удобрение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 874
Загрузка...
Загрузка...