Віктор Янукович підпише всі заяви членів Кабміну про відставку. Адже за законом про вибори, аби стати депутатом,  потрібно звільнитися з попереднього місця роботи. Тож глава уряду Микола Азаров, віце-прем’єри Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, міністри Дмитро Табачник, Анатолій Близнюк, Олександр Лавринович перейдуть до Верховної Ради. І будуть очікувати початку роботи Парламенту. До формування нового Кабінету  міністрів старшим "на господарстві" залишиться перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський, який  у перегонах участі не брав. Про це повідомляє  Комерсант-Україна із посиланням на джерело в Адміністрації Президента.    Дехто із звільнених до Кабміну повернеться, хто саме - залежить від Віктора Януковича.

Читайте також : Кабмин массово увольняется: министры идут в депутаты

Експерти кажуть: якщо прем’єрське крісло таки займе Хорошковський - самодостатньою фігурою в уряді він не буде. І лише виконуватиме вказівки глави держави. Зокрема, не зможе вплинути на прискорення вступу до Європейського Союзу чи остаточної відмови від приєднання до Митного Союзу.

Первый пошел. Уже один министр Азарова уволился

Ігор Когут, координатор української національної платформи : " Якщо буде поставлена задача максимально пришвидшити темпи інтеграції до Європейського союзу, очевидно він буде працювати в такому режимі. Якщо буде поставлене інше завдання - митний союз, євразійський - він буде беззаперечно виконувати цю річ".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: янукович увольнение министр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 8709