Тарифи на розміщення телемереж у Києві – корупційні. До такого висновку дійшли у Антимонопольному комітеті. Як наслідок страждають кияни, які змушені сплачувати більше за домашній Інтернет та кабельне телебачення. Адже всі постачальники телекомунікаційних послуг для населення, повинні укладати договори з єдиним підприємством. Яке надає дозволи на встановлення систем у будинках  комунального господарства столиці.

Михайло Русинський, заступник голови АМКУ: «Вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживанням домінуючим монопольним становищем на ринку з організації розміщення телекомунікаційних у житлових і не житлових будівлях комунальної власності» 

Під час розслідування  АМКУ встановив, що підприємство «КиївЖитлоСпецЕксплуатація» на виробничі потреби витрачає лише чверть зібраних коштів. А самі тарифи на обслуговування вчетверо вищі.

Іван Пєтухов, член правління Інтернет асоціації України: «Почему доступ к информации должен облагаться какими-то сборами тем более умноженными на 4 и плюс с верху 20%, это уже сам подход который там написан он наводит на интересные размышления, что это такое как сформировался тариф?»

Київська міська рада повинна впродовж 30 днів вирівняти тарифи та ліквідувати  комунальне підприємство. У "КиївЖитлоСпецЕксплуатації" коментарів не дають.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 572