Верховна рада збирається на ектренне засідання. У зв’язку із подіями у Дніпропетровську. Його ініціювали чотири фракції більшості. Політологи не виключають - мова може йти про запровадження надзвичайного стану.

 Тим часом у місті паніка. Міліція забороняє працівникам установ та офісів виходити на вулицю. В Місті відімкнули мобільний зв’язок. Правоохоронці припускають, що саме через телефони терористи приводять у дію "пекельні машини". Терміново евакуювали пасажирів із залізничного вокзалу.   Місцеві жителі повідомляють про не менш як десять вибухів. Постраждало за приблизними даними до 27 людей.

Євген Мінько, мешканець Дніпропетровську: "Перегородили, центр перекрыт, на левой стороне проспект Правды. Движение затруднено. Много милиции, скорой. Есть те, кто волнуется, я маме позвонил она в центре работает. Говорит, слышны были взрывы, но там где она находится все нормально. В общем, паника ощущается». 

ФОТОРЕПОРТАЖ: ВИБУХИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Спочатку невідомий пристрій зірвався на зупинці громадського транспорту біля театру опери. Коли до неї під’їхав трамвай. Ударною хвилею вибило шибки. Згодом вибухнула ще одна урна.

Олексій Щербатов, речник обласного управління МВС: «Произошел второй взрыв, Столярова 8 Возле монтажного техникума, кинотеатр Панорама. Предварительно опять же - сработало неизвестное взрывное устройство, пострадало три человека, три легко пострадало».

Вибухи ставалися у різних районах міста.

 За фактом вибухів у Дніпропетровську порушили кримінальну справу за статтею "теракт". повідомили у Генпрокуратурі. Наразі в’їзд та виїзд з міста заблокували.

Микола Катеринчук, народний депутат України: «Якщо називати це тероризмом, то мають бути висунені політичні вимоги. Якщо ніхто на себе не бере відповідальності, то це не тероризм. Це кримінальні розборки. І ви не пам’ятаєте в історії України, щоб такого відбувалося. Я думаю, що є над чим замислитись силовикам».

Юрій Прокопчук, народний депутат України: «Поки що немає інформації про загиблих, дай бог, щоб не було нікого в загиблих, але це негайно потрібно припинити. Знайти – і відповідними чином діять. І дать відповідь на питання: якщо таким чином хтось хоче залякати людей, починаючи саме з Дніпропетровська, не буду проводити аналогій, то той, хто це робить, буде дуже жорстко відповідати».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 559