З початку року свої статки митарям уже показали понад 200 тисяч громадян. Їхні загальні прибутки - перевищують 5 мільярдів гривень. З яких держбюджет поповнять на 115 мільнонів. Черга дійшла і до футболістів.

Читайте: Британцы составили рейтинг любимых авто известных футболистов

Хочете знати, скільки заробляють відомі футболісти? Зась! Навіть податкова не наважилася привідкрити завісу таємниці. Мовляв, це сфера комерції. Відмовились назвати суми і гравці столичного "Динамо", які приїхали декларувати свої статки за минулий рік.  Щоправда, до інспекції доїхали лише два футболісти. Та й то - легіонери. Виявляється, іноземці сплачують збори справніше. Адже шуткувати із законодавством іншої держави -  не ризикують. Нерезиденти відраховують від доходів 15% або 17 %. Усе залежить від розміру зарплати. 

Марадону обвинили в неуплате налогов

Мілош Нінкович, графець ФК "Динамо": «Я думаю, это некрасивый вопрос. Вон там администратор, его спрашивайте. Есть автомобиль - и это всё. И ничего больше нет. - А какой? Ну, просто скажите марку. - Иногда на маршрутку... И тоже».

Читайте також: Шевченко: Украина стала похожа на Италию

Про доходи футболістів знає Інтернет. Найбільше заробляє Андрій Шевченко. Близько  двох мільйонів доларів за сезон. Артем Мілевський забиває голи  приблизно на 1,5 мільйони. Андрія Ярмоленка оцінюють у мільйон.  Щоправда у мільйонерах - не одні футболісти.

Футболисты Италии бастуют против налога на роскошь

Борис Візіров, начальник ДПІ у Голосіївському районі  м.Києва: «Тенденція збільшення мільйонерів у Голосіївському районі є. Минулого року на сьогоднішню дату було 15 мільйонів було задекларовано, у цьому році - уже 17. Загалом на 10-ий рік декларація 11-го року було 79 мільйонерів Голосіївського району».

Кто самый злостный неплательщик налогов в Украине

Оприлюднити доходами  можна до першого травня. Потім податківці почнуть штрафувати тих, хто документи так і не подав. Щоправда, розмір стягнення - незначний - усього 510 гривень. А тим, хто заробляє менше 9 тисяч гривень на місяць - до податкової взагалі можна не йти.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 825