Втрапив у халепу, але не розгубився. Водій з Бердянська вскочив у яму на дорозі, розбив авто і за це відсудив у комунальників 25 тисяч гривень. Розбили авто на поганій дорозі - позивайтеся на комунальників. Приклади виграних справ вже є.

Едуард Еріксон, водій: «Все внимание было направлено на левую сторону, так это был перекресток и оттуда выезжала машина я принял левее чуть-чуть и попал в эту ямку, яма была где-то 10-12 сантиметров глубиной».

Чоловік викликав працівників ДАІ, які склали акт про ДТП, взяв експертні висновки на станції техобслуговування, найняв адвоката за двісті гривень і подав позов до суду. Тяганина тривала рік. Після чого Анатолію таки виплатили компенсацію. Від найдорожчої для комунальників ями й мокрого місця не лишилося, а на ремонт бердянських доріг з міського бюджету виділили 2 мільйона гривень. До цього прецеденту звичайні водії не надто вірили у те, що дорожню службу таки можна покарати за недбалість. Міська влада, вочевидь, до сих не вірить.

Роман Молодецький депутат, член комісії ЖКГ Бердянської міськради: «Конечно 25 тысяч из местного бюджета - это довольно таки большая сума, но с одной стороны можно сказать, да молодец товарищ, который довел это дело до конца, а с другой стороны немножко смущает сума в 25 тысяч». 

Влада дала "відчіпного" і якість українських автошляхів це не надто покращить, вважають водії, але сподіваються: відтепер комунальники лататимуть хоча б найбільші дірки.  А автолюбителі добре подумають, перш ніж платити за чужу халатність.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1033