Тисячі заторів на дорогах державного та місцевого значення, сотні дорожньо-транспортних пригод, падіння понад 150 електроопір і, як наслідок, – 80 населених пунктів без світла. Так українці пережили засніжені вихідні. На розчищення київських доріг та тротуарів керівництво КМДА дало два з половиною дні. Тих, хто із завданням не впорається, пообіцяли звільнити. Відведений час спливає в середу. Саме в цей день в Україні очікують морози -20о.  Тим часом столичні водії мають нагоду оцінити обіцянки керівників міста.

 Водії дають оцінку за 5-бальною шкалою: "2 с плюсом. Плюс за то, что центральные улицы все-таки почищены. А минус за то, что боковые не почищены вообще."

- «Видно, что стараются. Десь приблизно 3, 3 з плюсом.»

- «Ужас. Чому? Кошмар, если б у меня были жигули, я б вообще ездить не смог бы. Не, в некоторых дворах убирают, но в основном 80%»

Якщо проїхати по головній вулиці – не така вже й біда. То на другорядній машину краще припаркувати і далі піти пішки до місця призначення. Відповідальні за прибирання служби заспокоюють – сніг приберуть, проте, не так швидко, як цього б хотілося більшості. Адже за останні кілька днів випала місячна норма опадів. Прибирають сніг у Києві 560 одиниць техніки. Вивозити його за межі міста, аби навесні не було повеней, цьогоріч не будуть. Окремі кучугури комунальники розкидають на дорозі, де машини в лічені хвилини перетворюють їх на брудне місиво. Мовляв, так дешевше.

Микола Кульбіда, начальник Укргідрометеоцентру:  «Щоби здешевити процес прийнято рішення не вивозити сніг за місто, а складувати його в більш-менш таких вільних пустих місцях, які є в місті, які можна відшукати.»

Аби не псувати настрій собі та не заважати комунальникам - у ДАІ та  МНС радять тимчасово пересісти на громадський транспорт.

Григорій Марченко, директор Департаменту управління силами МНС: «Максимально треба обмежити. Тому що легкові авто вони дуже з низьким кліренсом, якщо по технічному правильно, з низькою посадкою, вони ускладнюють дуже рух на дорогах, і користуватися можна громадським. А вже якщо виїжджати на шляхи, то все-таки теж оцінювати ситуацію.»

Якщо ви все-таки вирішили їхати власним авто, спершу перевірте в багажнику наявність незамерзаючої рідини для скла, скребачки зі щіткою, розморожувача замків та лопати.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 870