Кабмін пішов назустріч зернотрейдерам. Замість заборони на експорт, дозволити вивезти додатково півмільйона тонн. Тобто загалом за кордон продадуть п'ять з половиною мільйонів тонн зерна.  Кажуть у Європейській бізнес-асоціації. Учасники ринку та профільне міністерство підписали відповідний меморандум. Далі обсяги переглядатимуть у грудні. Нагадаємо, нещодавно високопосадовці говорили, що призупинять експорт з 15 листопада, щоб захистити внутрішній ринок. Утім, з часом – передумали. Стверджують, що зерна в нас достатньо. Пшениці у засіках понад 15 мільйонів тонн. Тож співвітчизники не голодуватимуть. Ціну на хліб обіцяють стабільну. Попри те, що в окремих регіонах він подорожчав на 20-40 копійок.

Дивіться також : Заборони на експорт зерна не буде

Іван Томич, голова об'єднання сільгоспкооперативів : " Треба перш за все, раз і назавжди. Україні перестати говорити про заборону та обмеження експорту хліба 50% тільки у структурі хліба ціна пшениці. Решта це енергоносії, зарплата . 2 роки ціна хліба соціального не змінювалась".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: агро експорт кабмин. заборона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 854