Похід до крамниці - як гра у російську рулетку. Тож варто ретельно обирати продукти харчування. Інакше можете наразити на небезпеку себе і родину. На полицях, поряд зі свіжими, трапляються залежані харчі, термін дії яких закінчИвся. Проте персонал не поспішає викидати їх на смітник.

Юрій Бабенко, юрист. "Продавець зобов’язаний дати декларацію виробника - на вашу вимогу. Це документ, який засвідчує проходження всіх сертифікацій, необхідних. Передбачених чинним законодавством, і які підтверджують те, що, фактично, продукт відповідає всім нормам, всім стандартам і готовий до споживання.

Утім, якщо з-за столу ви потрапили на лікарняне ліжко, маєт право вимагати від магазину компенсацію. Для цього необхідно довести факт отруєння та взяти у медиків відповідну довідку. І звісно ж - не забудьте про чек. Цей документ підтвердить, що покупку ви зробили у конкретній крамниці. Спочатку юристи радять іти безпосередньо до її власника або директора. Із ними можна залагодити проблему мирно. Якщо у відшкодуванні вам відмовлять - звертайтеся до суду.

Юрій Бабенко, юрист. "Ви маєте право вимагати, по-перше, ті ваші матеріальні збитки, які пов’язані з лікуванням, а також моральні збитки. Сума моральних збитків встановлюється на власний розсуд позивачем. А суд уже, виходячи із конкретних обставин справи, буде визначати. чи стягнути цю суму, чи, можливо, меншу. Якщо є докази, чеки, довідки з лікарні, можливо, ще свідки якість, то, в принципі, можна довести свою позицію в суді, і тоді буде позитивне рішення".

Думати, йти до суду чи не йти,отруєний покупець може аж три роки. Саме такий термін позовної давності встановлений чинним законодавством.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 851