Американська поліція повернула картину власниці, яка загубила її сорок два роки тому. Знайшли полотно випадково - під час виставки у Боготі. Вартість твору - чотири мільйони доларів.

Загублену картину, ціна якої чотири мільйони доларів, знайшли майже через півстоліття. Правоохоронці повернули роботу Роя Ліхтеншейна "Електричний шнур" її власниці - Барбарі Кастеллі. У 1970-му її чоловік купив чорно-білий твір за сімсот п`ятдесят доларів. Він відніс його на реставрацію і з того часу більше не бачив. Три роки тому після смерті чоловіка Кастеллі заявила щодо зникнення картини до поліції. Її знайшли випадково - на виставці у Боготі. За словами нового власника, він перекупив полотно на блошиному ринку і гадки не мав про його драматичне минуле.

Дивіться також: У Китаї відкрили виставку 3-D картин

Барбара Кастеллі, власниця картини : " Насправді картину загубила не я, а мій чоловік. Однак я щаслива. І відчуваю себе трохи божевільною. Насамперед я перевірю стан полотна. А потім повішу у рамці десь у себе вдома".

Рой Ліхтенштейн - один серед найдорожчих представників американського поп-арту. Аукціонний дім "Сотбіс" продав у цьому році його роботу "Спляча дівчинка" майже за сорок п`ять мільйонів доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: картина потеря искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1085