Гравітаційні зонди NASA розбилися на поверхні Місяця. Але катастрофа була спланованою - команду про самознищення  апаратам дали інженери космічного агентства після півроку досліджень зовнішньої і внутрішньої будови супутника Землі.

Це цікаво : Самые знаменитые фотографии Земли из космоса

Катастрофа на Місяці! Там розбилися космічні зонди NASA. Щоправда,  все відбулося за планом.  Зонди "Приплив" і "Відплив" складали гравітаційну карту Місяця. Після цього їх прибрали з орбіти, щоб не заважали іншим супутникам.

 Марія Зубер, головний дослідник Grail : "  Апарати приплив і відплив зняли завісу таємниці з місяця, і їх дослідження дозволять дізнатися, як головний супутник Землі формувався і розвивався протягом багатьох років у минулому".

В НАСА отменили конец света

NASA назвало місце падіння станцій на Місяць на честь одного зі співробітників місії Селлі Райд - першої американської жінки-космонавта, яка цьогоріч померла.  У результаті досліджень учені отримали безпрецедентно точну карту гравітаційного поля природного супутника Землі, за допомогою якої розраховують з'ясувати деталі його внутрішньої будови, а також перевірити деякі гіпотези про народження та еволюцію Місяця.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: nasa катастрофа месяц
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1127
Загрузка...
Загрузка...