У Києві одні з найнижчих тарифів в Україні. За кубометр тут віддають близько 3-х гривень. І тому цифри у платіжках треба переписати -  кажуть представники водоканалу. Втім, споживачі проти. Бо й без того не знають, як підприємство формує ціни на свої послуги. 5 гривень за кубометр холодної води - і не менше. Київводоканал лобіює підвищення тарифів. Мовляв, жителі столиці платять замало. Отримані кошти нібито покривають витрати компанії усього на 60 %. Грошей на модернізацію мереж катастрофічно не вистачає. Труби прориває, вода, яка тече з кранів, не відповідає стандартам якості.

Дивіться також : Українці отримають нові тарифи на воду, тепло та електроенергію

Ганна Циганок, заступник гендиректора ПАТ "АК "Київводоканал": " Среднее потребление на человека в городе Киеве -  порядка 2 кубов. Это те, кто по счётчикам. И того - 2 куба на 3.18 - 6.36. И даже если эта цифра поднимется даже в 2 раза - Это убьёт киевскую семью? Я думаю, нет".

Натомість споживачі від такої арифметики хапаються за голови. Бо й зараз не знають, за що платять. А нові тарифи можуть виявитися багатьом просто не по кишені.

Корисно знати : Тарифы будут меняться, - Киевводоканал

Володимир Толочко, голова ОСББ : " На превеликий жаль, природні монополісти нам ніколи не надавали і не надають розрахунку тарифів, дійсних на сьогоднішній день. Тобто, ми не знаємо, чи їхні витрати такі чи не такі".

Ще один аргумент Київводоканалу - у киян одні з найнижчих тарифів. Водночас  середня сума у платіжках по Україні - 4 гривні 57 копійок. А найдорожча вода - для мешканців Бердянська, Луганська, Керчі, Жовтих вод та Мелітополя. Вони віддають за один кубометр понад 10 гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена осбб тариф на воду
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3182