Киян вкотре налякали забрудненням нечистотами. "Ново-святошинська" каналізаційно-насосна станція у будь-який момент може зупинитися, бо каналізація надто засмічена побутовими відходами, кажуть у Київводоканалі.  Достатньо лише півгодини, щоб станція не працювала, і стоки потраплять на поверхню, а згодом і у саме Дніпро. Найбільше забруднюють каналізацію самі мешканці Святошинського району, кажуть комунальники. Викидають в унітази ганчірки, а подекуди і цілі ковдри  знаходили. Загалом за місяць назбирується сім сміттєвих баків ганчір’я.

Цікаво : Киевлян заставят платить за дождь

Іван Кальченко, керівник насосної станції "Ново-святошинська" : " Насоси забиваються і внаслідок цього ми не можемо перекачувати стоки каналізаційні. При цьому ми великий розхід робимо на електроенергію, десь 30% електроенергії ми збільшуємо і не зменшуємо перекачку стоків".

Корисно знати: В каких районах Киева чаще всего "хромает" коммуналка

Микола Кислий, директор департаменту ПАТ "АК"Київводоканал" : " Ми поставимо решітки біля кожного парадного житлового будинку, але тут же буквально через декілька годин мережа каналізаційна припинить свою роботу і стічні води будуть виливатися біля кожного під’їзду".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: днепр канализация отходы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 867