Китайці встановили черговий рекорд. У Шанхаї тисяча і один волонтер створили разом найбільшу конструкцію з людей та …. матраців, а потім, влаштували справжній ефект доміно. Учасники дійства кажуть: це не так просто, як здається на перший погляд.

Читайте: Планшетник Google побил все рекорды в первый день продаж

Пінг, учасник процесу: "Передусім - це чітко відпрацьована командна робота. Учасники, від першого до останнього, мають діяти як одна людина. А ще слід бути обережними і правильно розставляти матраци, аби ніхто не травмувався".

Дійство проводили всього десять хвилин, тоді, як організація тривала цілих півроку. Учасники тренувалися й дізнавалися більше один про одного. Запевняють: у цій справі – довіра чи не головна складова успіху. Чен Донг, організатор дійства: "Ми практично жили разом усі ці півроку, вчилися довіряти один одному. Адже для того, аби дозволити людині впасти на тебе з двохметровим матрацом, варто бути впевненим, що все пройде безболісно. На щастя нам це вдалося".

 Читайте також: Олимпиада-2012. Аэропорт Хитроу открыт для спортсменов

Попередній рекорд у матрацному доміно належить активістам зі Сполучених Штатів. Американцям вдалося залучити до процесу вісімсот п’ятдесят учасників. Зрозуміло, що цифра в тисячу і один волонтер, відсунула американців на друге місце.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: китай рекорд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 703