Уляна Дрючкова, журналіст : "Надворі плюс п’ятнадцять, а із будинку, що в центрі Києва, попадали бурулі. Правда вони не крижані, а пінопластові. І це не дитячі забавки. В такий спосіб рятувальники готуються до зими".

Їхня служба небезпечна і складна. На кожен виклик виїздить бригада із семи працівників.  У газелі купа необхідного обладнання: апарати для захисту дихання та інструменти для розпилювання авто. І найголовніше - висотне спорядження для безпеки самих рятувальників.

Читайте також: "Укрзализныця" подготовится к зиме за 2,6 млрд гривен

Валерій Муленко, командир відділення : " На висотку йдуть - ось система, в першу чергу, і дальше набір те, що вони набирають:  ось їхнє обладнання,  спускові, страховочні, тут для підйому. Практично все їх обладнання і вірьовки ось".

Навіть у лютий мороз цим чоловікам доводиться по кілька разів на день залазити на дахи.

Юрій, командир правобережного загону : "Якщо дуже сильний мороз,знову ж таки, слизько дуже на даху,  вони дуже слизькі бувають".

Азаров: Украина готова к зиме на 90%

Рятувальник Сергій по столичних будинках лазить уже п’ятнадцять років. Сьогодні, каже, було легко.

Сергій, рятувальник : "Когда бурульки надо большие сбивать и с ними спускается, она отрывается, вот это страшно. Машины дорогие, вот это страшно, а так".

Поки рятувальники працюють угорі, вони мають дбати про безпеку тих, хто на землі.

Надія, робітник із комплексного прибирання території : "Де бурулі, де нависання снігу, біля труб зазвичай багато, обов’язкового огородити, поставити огородження, щоб не ходили там люди".

Корисно знати: Украина припасла на зиму 16 млрд. куб. м газа

Нині й рятувальники і прибиральники із бурулями впоралися швидко і без проблем. Пішоходи та припарковані машини залишилися цілі. Водночас, у Гідрометцентрі пообіцяли сувору та сніжну зиму.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: дома зима спасатели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2776