Кияни плутають сміттєпровід     з унітазом! Тож скоро або плаватимуть у відходах - або питимуть його. Попередили у Київводоканалі. Чому цивілізовані мешканці столиці не доносять сміття до баків - а пхають його в каналізацію, для комунальників - загадка. У будь-якому разі, кажуть вони - справа йде до колапсу.  Шнурки, ганчірки та гума. У столиці показали, який непотріб часто викидають в унітаз.

Сергій, бригадир Київводоканалу : "Ганчірки, що хоч те витягуємо, навіть простинні бувають витягуємо з колодязя. Бувало і таке що покривала витягували".

Стільки ганчір’я назбиралося у так званій каналізаційній пастці лише за півдоби. У Київводоканалі кажуть, такі процедури останнім часом проводять регулярно, але насоси на ново-святошинській  станції все одно забиваються.

Читайте також : Киев начинает затапливать — ответственных как всегда нет

Петро Перепилиця, машиніст каналізаційно-насосної станції : " Зараз можна зняти ще один насос, те ж саме буде. А як швидко він забивається? Два тижні, тиждень, місяць як коли".

Іван Кальченко, керівник насосної станції "Ново-святошинська" : " Насоси забиваються і внаслідок цього ми не можемо перекачувати стоки каналізаційні. при цьому ми великий розхід робимо на електроенергію, десь 30% електроенергії ми збільшуємо і не зменшуємо перекачку стоків".

Грошей на використання додаткової енергії немає, а частіше чистити насоси працівники станції фізично не встигають.

Цікаво знати : Столичну Троєщину витягують з води

Тетяна Стець, журналіст : " З цієї каналізаційної станції раз у місяць вивозять сім сміттєвих баків ганчір’я. У Київводоканалі кажуть - це критична норма, бо станція може припинити роботу. Якщо насоси таки зупинять хоча б на півгодини на поверхню вийдуть каналізаційні стоки, які забруднять майже всі озера у святошинському районі".

А далі - ще гірше. Каналізаційні стоки можуть потрапити і у Дніпро, з якого вода йде до кранів киян.

Микола Кислий, директор департаменту ПАТ "АК"Київводоканал" : " Ми поставимо решітки біля кожного парадного житлового будинку, але тут же буквально через декілька годин мережа каналізаційна припинить свою роботу і стічні води будуть виливатися біля кожного під’їзду".

Киевлян заставят платить за дождь

Паралельно працівники Водоканалу вже лобіюють підвищення тарифів на водовідведення. Щоправда, чому за недбалість окремих жителів столиці, які засмічують стоки, мають розплачуватися усі, не  зрозуміло. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мусор днепр канализация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 998