Кінець світу  - найпопулярніша тема Новорічних корпоративів  цього сезону. Ідею  підхопили івент-агентства. Ведучий свят Олег Гончарук готовий  двадцять першого грудня - рятувати гостей від Армагеддону.

Олег Гончарук, ведучий свят : " Для этого необходимо отпраздновать Новый год как в последний раз действительно мы приглашаем шаманом, майя, огни, дым и вот  такие вот вещи мистические".

Агенції готові виконати практично будь-яку  забаганку. Проте цього сезону фантазії замовників на багато не вистачило.

Дивіться також : Новорічний подарунок прямо з неба коштує від 1000 гривень

Людмила Горбас, директор агентства з організації свят : " Компанії і минулого року несильно розкошували і я думаю, що це все пов’язано з кризою, яка відбулася".

Та навіть за  найпростіший корпоратив із ведучим, конкурсами,   живою  музикою,  їжею та напоями - доведеться заплатити вісімсот гривень із людини.

Юлія Мартин, директор агентства з організації свят : " Грубо говоря. 200-ти человек. Более-менее нормальный корпоратив это 40-к тысяч евро,  это тематический с каким-то итеративами, с какими-то играми  с неплохим ведущим".

 Новий рік - золотий сезон для виконавців. Тому, їхні гонорари зростають удвічі. 

Корисно знати : Украинцам придется выложить за новогоднюю елку до 300 грн

Людмила Горбас, директор агентства з організації свят : " Надбавка цін на новорічний період відбувається у всіх незалежно, який ти маєш статус  від 70-ти до 100-та % іде надбавка".

Маргарита Кузьміна, журналіст : " Здивувати весь офіс можна і доволі нестандартними привітанням. Замовити Діда Мороза, що не просто заспіває й виразно прочитає вірша. А ось так, долаючи поверхи будівлі, - з’явиться у вашому вікні".

Коштує така послуга - від тисячі гривень. Якщо із Сантою через вікно на свято з’явиться Снігурка та сам Новий рік - сума стартуватиме від трьох тисяч. Усе залежить від складності будівлі.

Дивіться також : У скільки обійдеться українцям новорічний стіл 2013 року

Жан Запорожец, альпініст : " Есть просто сложные крыши и еще очень зависит от того, насколько близок заказ к Новому году, то есть , в пик новогодней ночи меньше, чем за 4-ре тысячи гривен, Деда Мороза вы не найдете".

Без пафосу та гонору - українці зустрічатимуть Новий рік не на широку ногу

Є і бюджетні варіанти святкування. Надіслати листівки кожному співробітнику та запросити Діда Мороза прямо в офіс на фуршет. Півгодини із казковим чолов’ягою обійдеться у сотню доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена новый год корпоратив дед мороз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3501