Філіппінські в`язні не перестають дивувати талантами. Вони записують пісні, не виходячи з камери. Ув`язненим реперам пророкують велике майбутнє. А вони поки що працюють над  своїм другим альбомом.   Колись наркомани  - тепер - репери. Життя цих філіппінців кардинально змінилося після того, як вони потрапили за грати. За ґратами у хлопців відкрився талант - вони почали писати вірші та музику Так з`явився гурт ув`язнених реперів - "Сім`я тринадцять". У складі бойз-бенду спочатку було тринадцять в`язнів. Та потім чотири з них вийшли на волю. Серед учасників - тільки один професійний вокаліст. За два роки аматори змогли записати 18 пісень.  Ноутбук та мікрофон - ось і уся студія. Техніку передали друзі з волі. А випустити перший альбом талановитим зекам допомогло керівництво в`язниці.

Дивіться також: Репер присвятив пісню автомобілю Nissan Altima

Андрій Таулов, начальник в'язниці : " Ми вважаємо, що музика - це один з методів реабілітації. Тому усіляко підтримуємо хлопців. Навчитися читати реп дуже складно. Однак нашим ув`язненим це допомагає подолати рутинне життя".

У колонії вважають, що у їхніх вихованців - велике майбутнє. Хоч поки що їхні концерти відвідують лише зеки. Можливо хлопцям вдасться підкорити і міжнародну сцену. 

Цікаво знати: Найбагатші виконавці хіп-хопу 2012 року

Джей Маньяг, вокаліст гурту: " Мені подобається те, чим ми займаємося. Я хочу, щоб і інші хлопці знайшли шлях для реалізації своїх мрій. Тому що навіть тюремні грати не перешкода, якщо чогось сильно хотіти".

Диски "Сім`ї тринадцять" розповсюджуються безкоштовно. Незабаром гурт випустить свій другий альбом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: музыка заключенные филиппины
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 914