Все нове - це гарно забуте старе. Компанія Форд Мотор анонсувала грандіозне повернення на світовий ринок бренду Лінкольн. В керівництві Форду обіцяють більше люксу, надійності, індивідуальності та ексклюзиву.

Пік популярності автомобільної марки Лінкольн  минув іще два десятки років тому. Однак, виробник моделі, компанія Форд обіцяє грандіозне повернення на світові ринки. Для початку організували тематичну вечірку в Лінкольн- центрі. Приміщення прикрасили найбільш відомими моделями  за всю історію існування бренда.

Корисно знати : Купуєте старе авто – спершу везіть його на СТО

Алан Мулалі, виконавчий директор Ford Motor : " Корпорація форд мотор  за останні шість років мала справу з багатьма всесвітньо відомими марками авто. Це й Астон Мартін, і Ягуар, і Ленд Ровер. Зараз ми вирішили сконцентрувати наші зусилля конкретно на Форді, а найбільше - на Лінкольні".

У компанії розробили цілу низку промо-заходів. Їх  мета – переконати споживачів, що  бренд Лінкольн і досі актуальний та цілком відповідає сучасному світу. Принти із зображеннями легендарного таун- кара незабаром з’являться на сторінках таких відомих видань, як  Нью йорк Таймс, Волл Стріт Джорнал та Ю-Ес-Ей Тудей. Запустять і спеціалізований сайт, де можна буде дізнатися про історію виникнення марки та новації, які підприємство презентує незабаром.

Читайте також :  Porsche 911 разогнали до 437 км/час

Джим Фарлі, бренд-менеджер Lincoln : " У роки рецесії, фінансові вливання у світовий ринок автомобілів скоротилися в середньому на чверть. Клієнти починають шукати нові бренди. І ми готові надати їм можливість обрати оновлений ексклюзивний автомобіль. Ми змінюємо підхід до наших покупців. Плануємо надати машині, яку вони купуватимуть, більше люксу та індивідуальності".

У розвиток марки Лінкольн, компанія Форд мотор планує вкласти не менше ніж мільярд доларів. Варто відзначити, що у 2015-му році цей бренд відзначатиме свій столітній ювілей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бренд восстановление машина ford motor
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2022