Комуністи вірять у покращення -  кажуть їхні рейтинги цьогоріч  будуть як мінімум двічі кращі ніж на минулих виборах. Коли вони заледве набрали 5% голосів. Додають: галочки напроти їхньої політичної сили та кандидатів – мажоритарників активно ставили не тільки на Сході та Півдні держави. А й на Заході.  Звітують, мовляв,  на деяких дільницях Миколаївщини вони набрали понад 30% голосів. На Вінниччині – 20%. А ось за даними екзіт-полів, за КПУ проголосували лише 12% українців.  Утім, у "високі рейтинги" опонентів комуністи не вірять. Нарікають на численні порушення під час голосування. Зокрема, виборців у регіонах намагались підкупити. 

Читайте також: CIS-EMO: Выборы в Верховную Раду прошли демократично

Петро Симоненко, лідер КПУ : " Зараз ось один з моментів. Який започаткували для того, щоб не допустити чесний підрахунок голосів, уЛуганську і області відбувається відключення електроенергії. Ви розумієте, що в таких умовах, у темряві, підраховувати голоси не можливо. Чому це відбувається? Тому що на закритих дільницях Луганщини 40% підтримка компартії йде".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы партии голоса комунисты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2226