Холодний мир чи затишшя перед бурею? У збройному конфлікті у Секторі Гази зарано ставити крапку. Вважає посол Ізраїлю в Україні. Після підписання перемир’я, бойовики ХАМАСа атакували Ізраїль п’ятьма ракетами. Офіційний Тель-Авів вичікує, але натякає - у разі чого - завдасть удару у відповідь. Укласти мирову остаточно Ізраїль готовий лише у разі повного визнання своєї держави з боку Палестини.

Читайте також : Израиль против войны с Палестиной, - посол

Конфлікт із Палестиною ще не вичерпаний. Вважає посол Ізраїлю в Україні Реувен Дін Ель. Попри оголошене перемир’я. Бо ХАМАС і далі запускає ракети. Однак Тель-Авів  готовий  дати відсіч. Досі від вторгнення, каже посол, Ізраїль стримує мораль і позиція старшого брата, який має бути розумніший.

Реувен Дін Ель,  посол Ізраїлю в Україні : " Будут ответные мери, которые обеспечат существования нашего государства, нормальное существование - будут ракетные атаки в ответ? - Может будут пулемётные, не в этом дело, может будет сухопутная война".

Дивіться також : Примарне перемир'я - Палестина та Ізраїль святкують перемогу

Тим часом Палестина, чекає удару. Посол цієї країни вже звернувся до світової спільноти із закликом придушити агресію офіційного Тель-Авіва і допомогти ліками та їжею. Попросив захисту і в України. Офіційної відповіді поки що не дочекався. Дотримання угоди про ненапад наразі контролює Єгипет. Посередником у перемир’ї виступають і Сполучені Штати.

Мохаммед аль-Асаад, посол Палестини в Україні : " Если Израиль согласится на создание двух независимых государств, то 52 государства готовы делать дипломатические отношения и прекратить безумную войну между Палестиной и Израилем".

Із Сектор Гази виїхали 70 українців

Ізраїль розпочав виводити солдатів із зони конфлікту.  75 тисяч резервістів повинні повернутися на батьківщину до кінця тижня. Усі вони мали б брати участь  у наземній операції, якби виникла така потреба. Тим часом, ХАМАС оголосив про наміри подавати на Тель-Авів  до Міжнародного Кримінального суду. Але для цього Палестині треба отримати статус держави-спостерігача в ООН.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: израиль конфликт палестина сектор газа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1037