6-ти мільйонного туриста 2012 року зустріли в Криму.  Ним виявилася росіянка з Нижнього Новгорода. Жінка придбала путівку на тиждень, а тепер другий відпочиватиме у подарунок. Проживання в чотиризірковому готелі презентувало Міністерство курортів і туризму. Там кажуть, такої кількості гостей за роки незалежності півострів ще не бачив. Подарунки, квіти і навіть оркестр. Про таку пафосну зустріч у сімферопольському аеропорту Анастасія навіть не мріяла.  Урочистості - не спроста. Жінка стала шестимільйонним туристом на півострові.

Дивіться також: Не економить на відпочинку тільки лінивий

Приїхала Анастасія з Нижнього Новгорода - з  мамою та донькою на шкільні канікули. У Криму - вперше, але тепер, жартує, відпочиватиме тільки тут. Як аванс - родині вже вручили сертифікат на тижневе проживання у чотиризірковому готелі.

Дивіться також: Цьогоріч іноземний гірськолижний курорт обійдеться дешевше, ніж Карпати

Анастасія Почуріна, 6-мільйонна туристка : " У меня нет слов, я очень долго собиралась в Крым, наконец-то собралась и так получилось. Я – первый раз в Крыму, много где была, а здесь – нет, и решила приехать в санаторий".

Надія Почуріна, туристка : " В Москву приехали, вообще минус 50 было,  тут тепло, как летом".

Цьогоріч Крим прийняв на 10 %  більше туристів, ніж у 2011-му. Це справжня перемога, - кажуть у  профільному міністерстві. Досягти рекорду вдалося завдяки співпраці влади та бізнесу.  Тут націлені на те, аби розширити рамки курортного сезону, розвинути санаторне лікування. Та заманити побільше інвесторів.

Відпочинок у Туреччині наступного літа не подорожчає

Олександр Лієв, міністр курортів і туризму АРК : " 6 миллионов туристов это интересная информация для отельеров,  которые  решили бы вложиться и построить что-то в Крыму. Это больше 800 тысяч принимают Дубае".

До кінця року на півострові планують прийняти ще понад 100 тисяч туристів. Наступного ювілейного гостя найімовірніше зустрічатимуть на залізничному вокзалі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: крым отдых туристи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1350