Квиток до Києво-Печерської лаври буде електронний. І коштуватиме 3 гривні. А паперові  відійдуть у   минуле.  За словами керівника міністерства культури Михайла Кулиняки, такі зміни дадуть змогу чітко контролювати фінансові надходження до заповідника. Раніше за вхід треба було викласти 50 гривень. Після втручання уряду, у серпні його вартість зменшили до трьох. Утім, до деяких храмів за цими квитками ніби то не пускали.

Дивіться також: "Кузня" культурних кадрів розчиниться: Академію керівних кадрів культури і мистецтв приєднають до ВУЗу співучого ректора 

Михайло Кулиняк, міністр культури України: "Зараз ідуть апробації - я не хочу чітко казати число, але я думаю до кінця року цю систему введемо. Ціну, яку ми запрогнозували - 3 гривні, яка звичайно робить деякі проблеми для наповнення спецфонду Києво-Печерської лаври".

Дивіться сюжет: Уряд звільнив керівницю Лаври слідом за зіркою "Плейбою"

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: электронный билет культура киево-печерская лавра
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 847