Опломбування виборчих урн ефективніше у боротьбі із фальсифікаціями, ніж встановлення відеокамер. Заявили у Комітеті виборців. Спеціальні пломби продемонстрували журналістам.  За словами фахівців, новий закон передбачає надійний захист виборчої документації. Усі бюлетені до початку голосування мають зберігати на виборчій дільниці у опломбованому сейфі. На кожну урну - по дві пломби, вони - оригінальні, зі спеціальним замком. Їх до кожної дільничної виборчої комісії має надати ЦВК. По завершенні голосування бюлетені мають запакувати у спеціальні захисні пакети. Таких на дільницю буде два - один із бюлетенями для кандидатів по мажоритарному округу, інший - за партійного кандидата. Такі пломби захищені від повторного використання.

Читайте також: Запущена система видеонаблюдения за выборами

Ростислав Цирень, президент асоціації систем опломбування : " Не треба пробувати перед виборами, чи можна його закрити або відкрити. Тому що вночі телефонний дзвінок з ЦВК у відчаї, попробували закрити-відкрити, потім паніка, другий попробували закрити-відкрити – нічого не вийшло. Дільнична комісія залишилась без пакетів, довелося у терміновому порядку доставляти їх туди літаком".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цвк выбори
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1250