Автомобільна компанія " Lamborghini" потішила своїх заможних клієнтів та представила новий суперкар - Авендатор-Родстер. Ціна - п’ятсот тисяч доларів.

Півмільйона доларів за авто. Компанія " Lamborghini"  офіційно представила відкриту модифікацію суперкар - Aventador Roadster. Першими її побачили жителі та гості Сінгапуру. Державу для прем’єри обирали дуже ретельно, кажуть у компанії.

Рассекречена самая захватывающая Lamborghini за всю историю

Стефан Вінкельман, виконавчий директор компанії :  "Сінгапур – один із найважливіших ринків для нас. Держава в нашій топ-десятці. Це може здатися дивним, адже є такі великі ринки збуту, як Сполучені Штати, Європа та Китай, але головне не скільки людей живе в країні, а скільки  в ній живе багатіїв".

Новинка, яку виробник назвав "найбільш захопливим Lamborghini за всю історію", має двосекційний карбоновий дах масою шість кілограмів. Його доведеться знімати вручну, однак у компанії запевняють, конструкцію можна забрати або поставити на місце лише за кілька секунд, а також у разі необхідності помістити у багажний відсік у передній частині автомобіля.

Корисно знати : Підробний Lamborghini продається задешево на eBay

Roadster оснащений тим самим мотором, що й купе - 6-літровим дванадцятициліндровим двигуном потужністю 700 кінських сил, що працює у парі із системами старт-стоп та відімкненням половини циліндрів за невеликих навантажень. Трансмісія - семиступінчаста роботизована. Від нуля до ста кілометрів  відкритий суперкар здатний прискорюватися за 3 секунди. Максимальна швидкість незмінна - 350 кілометрів за годину.

Цікаво знати : Lamborghini Reventon - самый дорогой из семейства Lamborghini

Стефан Вінкельман, виконавчий директор компанії :  "Я особисто водив це авто. На лімітовано-високій швидкості. Коли ми тестуємо автомобіль, то випробовуємо усі можливі ситуації. Скажу чесно, у мене перехопило подих".

Суперкар від " Lamborghini з’явиться в продажі в салонах на території Сполучених Штатів, не раніше ніж пізньої весни.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автосалон lamborghini машина
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1727