Павла Лазаренка у Сполучених Штатах можуть посадити під домашній арешт. Поки що колишній український прем'єр перебуває в ізоляторі тимчасового утримання поблизу Сакраменто і зараз вирішують питання про застосування щодо нього іншого запобіжного заходу. Про це Комсомольській правді в Україні повідомив заступник голови партії "Громада" Олег Оленюк.

Читайте також : Американский суд может взять Лазаренко под домашний арест

В ізоляторі Лазаренко опинився через відсутність у нього документів, які б дозволяли вирушати за межі Сполучених штатів. Адже термін дії його службового і дипломатичного паспортів закінчився. Українець уже подав клопотання  з проханням надати йому тимчасовий статус для перебування на території країни. Нагадаємо Павло Лазаренко провів 5 років під домашнім арештом, а потім ще 7 відсидів у американській в`язниці за відмивання грошей, звідки вийшов першого листопада цього року.

Статус Лазаренко в США определится не раньше мая

Водночас в Українській прокуратурі кажуть: щойно екс- високопосадовець повернеться на Батьківщину, його арештують. Колишнього прем’єра звинувачують у близько півсотні кримінальних епізодах.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша арест лазаренко
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1084