Легендарну "Росунду" розібрали на сувеніри. 75-річний шведський стадіон незабаром демонтують. Та перед цим туди запустили кілька тисяч футбольних фанів - які лопатами і викрутками здобували собі сувеніри на пам'ять.

Цікаво знати : Сборную Украины может возглавить Свен-Йоран Эрикссон

Швецька "Росунда" прощається з футболом. Легендарний 75-сімдесяти-пяти-річний стадіон збираються демонтувати. Та перед цим приблизно 5-ти тисячам футбольних фанів дозволили відколупати собі шматок історії на пам'ять. Тож на "Росунду" місцеві жителі прийшли, озброєні лопатами і викрутками. На сувеніри забирали пластикові стільці та навіть шматки газону з футбольного поля.

Бразильці обрали ім'я талісману чемпіонату світу з футболу-2014

Оскар, футбольний фанат : " Із цим стадіоном в мене пов`язано багато спогадів. Я був тут, коли шведська збірна грала в Лізі чемпіонів  наприкінці 90-х. Це була історична мить".

Улітку цього року збірна Швеції востаннє зіграла на "Росудні". Стадіон відкрили у 1937-му році. Він вміщує 36 тисяч уболівальників. За ініціативою Шведського футбольного союзу у Сольні побудували нову арену -  на 15 тисяч місць більший.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: швеция стадион сувениры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 575