Перший робочий день у новій Верховній Раді організовуватиме нинішній спікер Володимир Литвин. Депутати призначили його головою підготовчої групи. Це рішення стало єдиним, яке змогли разом ухвалити старі та новообрані депутати. Решту часу парламентарі сварилися та з'ясовували стосунки. Опозиція на початку засідання одразу поставила ультиматум:  включити до порядку денного першим питанням законопроект про обов’язок  депутатів голосувати особисто. У більшості наполягали, що спочатку потрібно створити саму робочу групу.  Батьківщина, Свобода та Удар покинули залу засідань робочої групи. Після цього більшість самостійно призначила спікера керувати депутатським об'єднанням.

Читайте також : Мельниченко жалуется на слежку от "спецслужб Литвина"

Сергій Сас, народний депутат України, "БЮТ-Батьківщина" : "Ми нічого не зривали. Ми брали участь в дискусії, яка відбувалася, але конструктиву ми не побачили, і рішення приймалось, знову ж таки продавлюванням, без нашої участі. Я думаю, що так буде відбуватися і надалі".

Депутаты 6-го созыва таки решили разойтись 4 декабря

Олександр Єфремов, лідер фракції ПР у Верховній Раді : " В конечном итоге, когда мы пришли к голосованию, и мы сказали, что давайте данный вопрос поставим в повестку дня, и будем его рассматривать, и проголосовали дружно за это, они понимали, что пиар-акции дальше нет, поднялись и ушли из зала".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: верховна рада депутат литвин
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 623