Україна підписала угоду на мільярд доларів невідомо з ким.  Іспанська компанія Gas Natural Fenosa заявляє, що не знає  людини, яка від її імені поставила підпис під контрактом на будівництво LNG-терміналу. Пише Financial Times (Файненшенел Таймс).

Читайте також : Каськив прокомментировал скандал с "LNG-терминалом"

Профільний міністр Юрій Бойко відповів, що зараз вивчають повноваження представника іспанської сторони, який ставив підпис під документом. А Голова Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів вважає, що у всьому винні технічні непогодження. І обіцяє поставитися з повагою до будь-якОго рішення інвесторів, у разі, якщо вони передумали брати участь у проекті. А тим часом прем'єр Микола Азаров уже сьогодні обіцяє: блакитне паливо, привезене через LNG-термінал, буде вдвічі дешевше за російське. Скраплений газ купуватимуть  в Алжиру, Лівії, Єгипту, Катару та Азербайджану. І танкером доправлятимуть до Одеси.  

Дивіться також відео: В Україні стартувала реалізація проекту LNG терміналу

Микола Азаров, Прем'єр-Міністр України : " Фактично Україна зробила перший крок для того, щоб стати самостійним гравцем на газовому ринку. Диверсифікація імпорту енергоносіїв – це найбільший спосіб зниження залежності української економіки від дорогого російського газу. І забезпеченню національної енергетичної безпеки".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров lng-терминал угода
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1213