Уже вдруге за останній тиждень у Греції проводять національний страйк. Люди виступають проти політики жорсткої економії, яку проводить Євросоюз. По всій країні не працюють університети, банки, громадський транспорт. Через мітинги скасували десятки міжнародних авіарейсів.

У Греції розпочався 24-годинний загальнонаціональний страйк. Його приурочили спеціально до саміту ЄС, який відкрився сьогодні у Брюсселі. Так греки виступають проти європейської політики економії.  Зокрема, пересічні громадяни  обурені новими скороченнями бюджетних витрат, які ухвалили Афіни в обмін на черговий транш  у розмірі 31 мільярд євро.

Дивіться також: Полікуватися у Греції не вийде - лікарі страйкують

Петрос, місцевий житель : " Я вважаю, що цих заходів економії занадто багато для грецького народу. Думаю ми маємо право висловити своє невдоволення діями влади. А також заявити про своє право на хороше життя".

Протести паралізували життя Греції.  Через тригодинний страйк авіадиспетчерів у тамтешніх аеропортах скасували всі рейси. У країні не працюють пароми, залізниця, метро, громадський транспорт та приміські електрички. Держустанови, школи, приватні підприємства, університети та банки закриті.

Іспанські освітяни розпочали 3-денний страйк

Томас Моурелатос, місцевий житель : " Люди мають право злитися на дії влади. Але я не впевнений, що ці протести матимуть результат. А від їхнього гніву страждають перед інші громадяни".

Цього літа у Греції вже скоротили зарплати у держсекторі на тридцять відсотків. Уряд планує урізати держвидатки на дванадцять мільярдів євро протягом двох років, аби зменшити дефіцит бюджету. На поліції, медичній та судовій галузях планують заощадити близько трьохсот шістдесяти мільйонів євро.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: греция протесты страйк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 990