Телевізійники хочуть обігнати спеціалістів НАСА. У 2023 році на Марсі з’являться перші колоністи, обіцяють ентузіасти з Нідерландів. Там почали знімальний процес реаліті -шоу з відбору космонавтів.

Набір добровольців у космонавти для польоту на Марс розпочали в Нідерландах. Бізнесмен Бас Ландсдорб і вчений Арно Вілдерс впевнені, що можуть вже за 10 років звести на Червоній планеті будови першої колонії. Аби профінансувати настільки складний проект, вирішили зняти реаліті-шоу "Марс", в яке і перетвориться життя колоністів.

Читайте також : NASA создает будущую орбитальную гостиницу

Джерард Хуфт, фізик-теоретик : " Це екстраординарний проект, який створили люди з новим  баченням та багатою уявою. Але моя перша реакція була – хай хто це створив – це ніколи не запрацює . А тепер увесь світ буде спостерігати і переживати разом із нашими добровольцями у цій подорожі".

Всього планують набрати 40 людей, а в перший політ вирушать четверо найкращих. Для тренування космонавтів навіть побудують на Землі точну копію майбутнього марсіанського поселення. З цього моменту і почнуть трансляцію. Так би мовити Show must go on!

На Марсе появится земная реклама

Перший корабель з 2,5 тоннами вантажу майбутньої колонії має стартувати в січні 2016, а на Червону планету прибуде в жовтні. Перші два житлові модулі планують доправити на Марс у 2021-му, і після чого роботи підготують все до прибуття перших колоністів: налагодять виробництво кисню з місцевих ресурсів. І лише після цього туди відправлять людей.

Бас Ландсдорб, співзасновник проекту : " У квітні 2023 року людей відправлять на Марс".

Американский инженер создал изображения "живого" Марса

Того самого року на сусідню планету прибудуть телевізійники – назавжди. Поки що програма не передбачає повернення. Щоправда, найімовірніше - це лише реклама шоу. Насправді, ніхто нікуди не полетить. Бо навіть за даними НАСА, політ на червону планету можливий не раніше ніж 2030 року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: полет марс человек наса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2842
Загрузка...
Загрузка...