Практика на словах. Вихованців військового ліцею у столиці тренували, - як треба діяти у разі пожежі. Однак замість імітації реальної евакуації, майбутніх вояків влаштували на плацу  заздалегідь. З приміщень виходили неспішно. Під вказівки командирів.

Пожежні машини. МНСники розгортають рукави. Готуються втілювати в життя легенду. За сценарієм: в одному з приміщень ліцею палає вогонь. Із вікна - штучний дим. Курсантів треба евакуювати. Щоправда,  роблять це незвично.  Із палаючого приміщення цілими ротами не вибігають. Студенти просто шикуються на плацу. І стежать за діями пожежників. Та, керівництво ліцею задоволене:  навчання пройшли успішно.

Дивіться далі: Киевских лицеистов познакомили с космонавтикой

Данило Романенко, начальник військового ліцею ім. і. Богуна: "Звісно, це важливо. Можна дуже багато балакати, а коли сам побачиш, то зовсім інша справа уже. Важливо, щоб вони навчились діяти по нестандартній, по нештатній ситуації, щоб потім, коли стався пожар або завал, або щось, щоб люди були навчені. Особливо, для молоді, особливо для масового скупчення людей.  Ми дорослі, - ми повинні вчити нашу молодь".

Цікаво: Для Януковича создают личную армию

Найліпше в лапках було видно і чутно тим, хто стояв у самому кінці військової шеренги. А ось по-справжньому поввправлятися змогли тільки деякі ліцеїсти. Двоє з них були потерпілими. Їх винесли на носилках. Після того, як рятувальники усіх уберегли, ліцеїсти відсвяткували завершення заходу. Промарширували урочистою ходою.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: военные практика лицей евакуація
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 529