Мандарини допоможуть захистити людину від різних хвороб, включаючи хвороби серця, діабет, інсульт і ожиріння, заявляють вчені. Вся справа в пігменті нобілетіні, який присутній в шкірці фрукта. До речі, він більш активний, ніж пігмент, одержуваний з шкірки грейпфрута.

Мандарини набагато краще ліків і дієт

Дослідники з Університету Західного Онтаріо спеціально протестували мандарин на двох групах мишей. Гризунів тримали на дієті, багатої на жири і простий цукор. Перша група у підсумку стала страждати від ожиріння і демонструвала симптоми метаболічного синдрому (підвищений рівень холестерину і три гліцеридів, високий рівень інсуліну й глюкози, ожиріння печінки). Все це загрожувало розвитком діабету і хворобами серця.

Мандарины — сладкая панацея от многих болезней

А от друга група, якій в їжу додавали нобілетін, мала нормальну вагу . Вона також була більш чутлива до інсуліну. Коментує керівник дослідження доктор Мюррей Хафф: "З'єднання врятувало тварин від ожиріння. А більш тривалі дослідження показували, що нобілетін захищає від атеросклерозу, скупчування бляшок в артеріях, здатних призвести до серцевого нападу або інсульту. Надалі ми плануємо з'ясувати, чи підходить дане з'єднання для лікування людей ".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: здоровье мандарины фигура
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4699
Загрузка...
Загрузка...