Прем'єр Росії вирішив боротися з аваріями на автошляхах відеозверненнями. Він розповів про важливість посилення    безпеки на дорогах. Торік у ДТП загинули 28 тисяч росіян. Щоправда, формату і стилістики відеороликів не оцінили інтернет- користувачі. Вказують на зайвий пафос і театральність. 

Дмитро Медведєв став об'єктом критики і насмішок з боку блогерів, які розкритикували відео звернення.  Прем’єр-міністра Росії з приводу високої аварійності на дорогах. У ньому чиновник висловив думку, що треба збільшити штрафи за недотримання правил дорожнього руху одразу в кілька разів. 

Дивіться також відео : Азаров і Медведєв порозумілися

Дмитро Медведєв, прем’єр-міністр Росії : " Усилить административную ответственность водителей за превышение скорости, за проезд на красный свет, за выезд на встречную полосу и другие наиболее опасные нарушения правил дорожного движения. Ответственность за них будет дифференцированной с учётом персональных особенностей. Например, для Москвы и Санкт-Петербурга это может быть до 500 тыс. руб., для других регионов до 250 тыс.".

Читайте також : Все российские дороги построят за тысячу лет

Та завсідники інтернету сприйняли заяву Медведєва, як знущання. Мовляв, з якого це дива прем’єр звертається до народу в чорній шкірянці, та ще й виходячи з "БМВ – ікс-5", вартість якого стартує від трьох мільйонів рублів. Деякі блогери навіть запропонували Медведєву накласти саундтрек з фільму "Бумер" на це відео звернення. Експерти вважають таке дивацтво прорахунками імідж - мейкерів Медведєва. А ось юристи стверджують - градація штрафів суперечить Конституції Російської Федерації. Адже там зазначено - всі росіяни рівні у правах, а тому встановлювати різну величину штрафу за порушення правил дорожнього руху, в залежності від регіону   – не законно.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: медведев блогеры видеообращение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1663