Оголошено у міжнародний розшук колишнього майора держохорони Миколу Мельниченка затримали в аеропорту Бориспіль. Про це повідомляє агентство Інтерфакс із посиланням на Службу безпеки України. Колишній майор летів рейсом із Нью-Йорка. Затримання провели співробітники СБУ спільно з прикордонниками, згідно з рішенням Шевченківського райсуду  столиці від 11 вересня 2011-го року за ухилення від слідства.  Мельниченка звинувачують за трьома статтями: підробка документів, розголошення державної таємниці, перевищення влади і службових повноважень. У жовтні він виїхав до Сполучених Штатів. Уже в листопаді Мельниченка затримали в Ізраїлі, а в серпні  - в Італії. Але обидва рази відпустили, оскільки він представлявся американським громадянином.

Читайте також :Мельниченко допрашивают в аэропорту Борисполь

З останніх заяв  Мельниченка, який прославився як організатора "касетного скандалу" проти президента Леоніда Кучми -  він, начебто має записи, які свідчать про причетність колишній прем’єр-міністра Павла Лазаренка та Юлії Тимошенко до вбивства бізнесмена Євгена Щербаня.  Додамо, сьогодні з американської в’язниці виходить на волю  Павло Лазаренко.

Мельниченко снова просит помочь в расшифровке пленок

Марина Остапенко, речник СБУ : " За дорученням ГПУ розслідується щодо Мельниченко кримінальна справа . Стаття 328  - розголошення Державної таємниці, 358 - підробка документів. і частина 3 статті 365 - перевищення службових повноважень. Наразі це вся інформація. про міру запобіжного заходу, утримання його під вартою і на який термін - буде вирішувати суд, який відбудеться незабаром".


Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: борисполь допрос мельниченко
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1299