Шукаємо IT-спеціалістів і менеджерів із продажу - саме таких вакансій нині найбільше  на ринку праці. Але насправді нових  місць у цих сферах ніхто не створює. А програмісти та продавці частіше за інших змінюють місце роботи. Комп'ютерників переманюють більшими зарплатами і додатковим бонусами - соцпакетами.

Алла Коняєва, експерт ринку праці: "Проектов достаточно поступает в Украину. И компании, которые занимаются созданием каких-то программ. Они постоянно находятся в поиске спецов под проекты".

Дивіться: Українськими ІТ-шниками цікавляться міжнародні компанії 

А ось менеджери з продажу постійно мігрують через зависокі вимоги роботодавців. Від нових спеціалістів очікують істотного підвищення реалізації товарів  і лише в цьому випадку обіцяють значні заробітки. Але часто такі завдання не по силам працівникам. Максим за 3 роки вже змінив 4 компанії.

Максим Родюк, менеджер із продажу: "Вот тебе условия труда, вот тебе рынок, вот тебе, ты захватишь весь мир. Но так не получается. В реальной жизни ты сталкиваешься  с реальной работой. И тебе говорят, извини парень,  мы работаем уже 10 лет с такой компанией, с тобой мы работать не хотим".

 Дивіться також: Пропозиції з високими заробітками залишилися тільки в агросекторі

Більшість українських підприємств намагаються просувати свою продукцію методами, які працювали іще у дев'яностих. Коли на ринку майже не було конкурентів. Сьогодні важко знайти нішу, вільну для ведення бізнесу. І треба шукати нових способів просування товарів.

Алла Коняєва, експерт ринку праці: "У нас катастрофически не хватает маркетологов, которые надеются не на чудо, не на магические следствия больших бюджетов а  тех, кто думает действительно о том, как создавать потребность у потребителя под качественные  товары".

Читайте: ТОП-10 вакансий самых дорогих специалистов

Тим часом справжні нові робочі місця на сьогодні створюють лише в агросекторі. Агрохолдинги будують переробні заводи, куди набирають працівників. У найближчі роки рекрутери прогнозують стабільний попит на спеціалістів у царині переробки м'ясомолочної продукції.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: работа рынок труда вакансии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1686