Ангела Меркель намагається переконати інших європейських лідерів  погодитися на амбіційний план глибшої фінансової та економічної інтеграції. Канцлер Німеччини прагне  втілити задум в життя протягом найближчих двох-трьох років. Насамперед поїхала до найбільш консервативної  – Великої Британії. Під час зустрічі із англійським прем’єром Девідом Камероном вона відзначила, що має на меті зміцнити європейський валютний союз. Для цього, на думку канцлера, варто розмежувати повноваження країн, які користуються грошима об"єднання, та тих, які не  запровадили євро.

Дивіться також відео : Меркель в Афінах зустріли протестами

Ангела Меркель, канцлер Німеччини : " Ми довго шукали ефективного способу розв’язання проблеми, яка склалася в регіоні протягом кількох останніх років. І, я переконана, що нарешті знайшли його. Тепер, головне підтримати рішення, і не відступати від обраного шляху. Якщо нам вдасться продемонструвати єдність, ми подолаємо всі негаразди, які звалилися на європейські країни".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта канцлер интеграция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1063