Микола Азаров їде по газ до Норвегії. Де зустрінеться з королем та прем'єр-міністром країни. А також із керівниками норвезьких енергетичних компаній. За підсумками візиту планують підписати низки міждержавних документів.

Украина может договориться о поставках газа из Норвегии

Норвегія - один із найбільших експортерів природного газу в Європі. У січні 2012-го країна вже пропонувала Україні блакитне паливо власного видобутку. У таких поставках зацікавлені норвезькі підприємства. Про це заявляв речник Міністерства енергетики країни Інгмар Сундстрем  у січні 2012-го. Він додав, що запаси блакитного палива у сховищах Норвегії дозволять поставляти газ на максимально пільгових умовах.

Читайте також : В Украине проходит "кастинг" на должность премьера

Олександр Тодійчук, експерт з енергетики : " Зараз треба швидко реалізувати всі можливості по диверсифікації джерел і маршрутів постачання газу. І ефект від цього буде, я думаю, досить швидким. Лише два-три-чотири маршрути постачання газу можуть нас убезпечити і зміцнити енергетичну безпеку країни".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров норвегия газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1259