На Закарпатті можлива повінь – попереджають в міністерстві надзвичайних ситуацій. Сьогодні-завтра в  регіоні пройдуть сильні зливи. До України наближається атмосферний фронт із Польщі. І першими його вплив відчують саме жителі західних областей.  Рівень води в закарпатських річках і без того  піднявся в середньому на півметра. А в  басейні Боржави - на півтора. Після злив  -  може підвищитися ще на 80 сантиметрів.   А на вдамбованих  ділянках і до двох метрів. Однак в МНС кажуть  – з берегів  вода вийти не повинна. Дощі будуть сильні але не тривалі.

Читайте також : Венеция готовится к наводнению

Микола Кульбіда, директор Гідрометцентру МНС:  " Вже вдень  дощі припиняться в західних областях, але будуть спостерігатися в центральних північних а в другій половині дня і вечора у південних та східних регіонах України. Після цього в період з 7 по 9 листопада ми суттєвих опадів не чекаємо".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: погода карпаты наводнение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1127