Микола Азаров написав заяву про звільнення. Разом з ним і усі міністри-регіонали, які пройшли до парламенту.  Тепер їхню долю вирішить Президент. Але де працюватимуть далі - у виконавчій чи законодавчій владі, посадовці ще не знають. 12 грудня Нова Рада урочисто почне роботу. А ось хто саме з нинішніх членів Кабміну буде у кріслах депутатів, поки не зрозуміло. Заяви про звільнення написали прем'єр Микола Азаров, його заступник Борис Колесніков та міністр юстиції Олександр Лавринович.

Читайте також : Азаров подал в отставку

Борис Колесніков, віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури : " Партия выиграла, все члены списка написали заявления . Мы выигрываем выборы и не первые за счет того что мы команда и поэтому решение будет командным - кто полезен в парламенте, кто полезен в правительстве".

Подальшу їхню долю визначить президент. Міністри із заявами підуть звітувати перед главою держави і лише потім він ухвалить рішення. Олександр Лавринович до Віктора Януковича ще не ходив.

Олександр Лавринович, міністр юстиції : " Я думаю, що на це питання я дам відповідь дам у найближчі два дні. А якщо? Все можливо".

Дивіться відео : Азаров: Україну накриває друга хвиля кризи, долар буде по 8,50

Раніше заяви про звільнення написали вже  віце-прем'єр Сергій Тігіпко, глава Мінрегіонбуду Анатолій Близнюк, та міністр освіти Дмитро Табачник.  А також головний надзвичайник Віктор Балога. Ну а міністр економічного розвитку Петро Порошенко, що балотувався за мажоритаркою, у відставку і досі не подав. Ще оцінює, де комфортніше працюватиметься - у сесійній залі чи в уряді.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров парламент министр уволнение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 954