Прем'єр Микола Азаров, віце-прем`єр Борис Колесніков та міністр юстиції Олександр Лавринович подали у відставку. Про це заявили сьогодні у Кабміні. Всі члени списку партії регіонів написали заяви про звільнення. Заявив Колесніков. Подальшу їхню долю визначить президент. Раніше такі ж заяви вже писали  віце-прем’єр - міністр соцполітики Сергій Тігіпко, глава Мінрегіонбуду Анатолій Близнюк, та міністр освіти Дмитро Табачник.  А також головний надзвичайник Віктор Балога. Ну а міністр економічного розвитку Петро Порошенко, що балотувався по мажоритарці, поки заяви про звільнення не писав.

Читайте також : Тигипко с новыми силами возьмется за "покращення"

Борис Колесніков, віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури :  " Партия выиграла, все члены списка написали заявления. Мы выигрываем выборы и не первые за счет того что мы команда и поэтому решение будет командным - кто полезен в парламенте, кто полезен в правительстве".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: министры увольнения уряд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1206