Перезути, автівку швидко і без черг в розпал сезону - цілком реально. Черги на шиномонтажах виросли разом з кучугурами снігу, і ті хто вже поставив зимові шини зараз радіють. Проте не варто засмучуватись і тим хто не встиг.

Аби не гаяти часу у черзі до шиномонтажу - самі слюсарі радять: ліпше  завчасно записатися на "перевзування" авто. Ще один варіант - купити комплект дисків і змінювати їх разом із гумою. Не хочете самостійно - у тому таки шиномонтажі це зроблять за лічені хвилини. Є й третій шлях -  викликати пересувний сервіс додому чи офісу.  Киянин Віталій замовив таку послугу вперше і залишився дуже задоволений.

Дивіться також : На СТО - жнива: Водії шикуються у черги, аби перевзути авто

Віталій Чумак, автолюбитель" Я заказал вчера вечером, потому-что вечером я уже не решился ехать по такой погоде домой на летней резине. Приехали сегодня в то время, когда мне было удобно, потому-что все СТО были заняты на 2-3 дня вперед.  Цена практически одинаковая, чуть-чуть может быть дороже за сервис. В ту точку, которую тебе удобнее, они приезжают и оказывают тебе услугу".

У звичайному шиномонтажі змінити чотири колеса діаметром  п’ятнадцять дюймів коштує від 135-ста-тридцяти п’яти гривень. Якщо диски литі - ціна стартує від ста шістдесяти. У пересувному - за таку саму послугу віддасте двісті двадцять гривень. Ще сто гривень - виклик автомобіля. Також можна замовити додаткову опцію зберігання літнього комплекту. Коштує це 80 гривень за місяць.

Корисно знати : Автосервис как бизнес: классические СТО и новаторские идеи по обслуживанию авто

Віталій, працівник мобільного шиномонтажу : " Выпал первый снег, поэтому заказов хватает. Вчера было 5 машин. Было такое, что когда приезжаем на корпоратив, организация какая-то заказывает мобильный шиномонтаж на выезд, то мы обслуживаем за день от 10 до 12 машин".

Така послуга працює в Україні вже два роки. Головна проблема - знайти рівну ділянку дороги у центрі міста, де можна б було перевзути автомобіль.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: зима шины машина колеса
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1750
Загрузка...
Загрузка...