Москва висунула Києву новий газовий ультиматум. Ціну на блакитне паливо знизять, якщо Україна припинить членство у Європейському енергетичному співтоваристві.  У такому випадку Газпрому не доведеться проводити внутрішню реструктуризацію. Якщо наша держава і піде на такий крок, то це все одно не влаштує Москву - впевнені експерти. Адже ще у квітні Нацкомісія з регулювання енергетики дозволила користуватися українською трубою приватним інвесторам. Газпрому така норма не подобається, бо він не зможе повністю керувати газотранспортною системою.

Читайте також:  Украина продолжит газовые переговоры с РФ в ноябре,- Бойко

Дмитро Марунич, експерт із енергетичних питань : " Наврядче хтось дасть можливість російській компанії контролювати трубопроводи українські магістральні а також постачати газ в Україну. Членство  України у енергетичному співтоваристві воно створює певні перешкоди на законодавчому рівні, щоб Газпром входив до складу консорціуму  з управління українською ГТС".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия ультиматум газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1208