Одні - в печеру, а інші - у дорогий ресторан. Росіяни зможуть "відсвяткувати" завершення календарного циклу майя у бункері Йосипа Сталіна, який нині перетворився на музейно-розважальний комплекс.

Дивіться фоторепортаж : Конец света: Китаец строит сферы на случай Апокалипсиса

Москвичів запрошують пережити апокаліпсис на глибині 65 метрів під землею на Таганці у центрі міста. Бункер Сталіна продає квитки на право зустріти 21-ше грудня  дорого, але з гарантією. Можливість врятуватися від будь-якИх катаклізмів коштуватиме жителям російської столиці від 30-ти тисяч до півтора мільйона рублів, тобто від восьми до чотирьохсот тисяч гривень. Передбачають, що гості зійдуться до півночі і проведуть у бункері  добу.

Олексій Павловський, гід по бункеру на Таганці : " Какова именно программа всего этого - решаем не мы, но мы готовы практически ко всему. Чтобы люди не заскучали, детям будет детская комната, взрослым - фильмы, конференции касательно конца света".

10 идей, как заработать на слухах о конце света

Кожному відвідувачу, окрім захисту, гарантують сухий пайок та екскурсію по підземному музею на додачу. Крім того, організатори планують провести з бункера телемости із зовнішнім світом та іншими сховками планети. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: апокалипсис бункер конец света
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1184
Загрузка...
Загрузка...