Імпортні ліки в Україні не зникнуть. Посадовці заспокоюють:  після заборони продажу  медикаментів, які не мають сертифікатів якості так - званого, GMP, нестачі лікарських засобів в Україні не буде. Раніше у Держінспекції повідомляли, що із першого січня з аптек можуть вилучити майже 140 імпортних препаратів, які не мають потрібних сертифікатів. Однак чиновники стверджують, що до того часу багато компаній постараються підготувати необхідний пакет документів. Крім того, в аптеках завжди можна знайти аналоги того чи іншого лікарського засобу.    

Дивіться також : 5000 грн. за 2 години роботи – такий виторг мала невеличка київська аптека

Василь Нетяженко, головний позаштатний терапевт МОЗ : " Зараз проводиться дуже активна робота серед тих виробників і вони, якщо вони хочуть зберегти за собою право виробляти ці препарати, вони повинні чітко, ясно пройти сертифікацію, як правила дорожнього руху.  Будуть аналоги, будуть інші компанії".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лекарства импорт здоровье
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1516