Сьогодні, в Саудівській Аравії починається хадж - традиційне мусульманське паломництво до святинь ісламу в Мецці. У цьому році, як очікують, у релігійній ході візьмуть участь близько двох мільйонів людей. За традицією минулу ніч віряни провели під відкритим небом. Саудівська Аравія закликає всіх утриматися від політичних провокацій під час хаджу. Раніше влада королівства підтримала сирійську опозицію і виступили проти президента Башара Асада та його союзників в Ірані. Однак, у паломництві зможуть взяти участь громадяни всіх країн, без   обмежень.

Дивіться також :Мусульмани святкують хадж

Файсал Алі, прочанин із великої Британії : " І досі не можу повірити, що я дістався сюди. Для мене це неймовірно важливо. Це частина моєї культури. Частина мене. Сьогодні та завтра ми молитимемося особливо натхненно і будемо сподіватися, що Аллах таки почує наші молитви".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: саудовская аравия традиции хадж
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 780