Найвідвідуваніший музей світу - французький Лувр - розширюється. В маленькому містечку Ленс, що в передмісті Парижа, відкрили філію легендарної скарбниці світового мистецтва.

Аби відвідати легендарний Лувр, тепер не потрібно стояти в багатокілометрових чергах. У передмісті французької столиці відкрили філію найбільш відвідуваного музею світу. У дебютній експозиції в містечку Ленс представлені сотні найважливіших творів, які раніше зберігали у Парижі. Зокрема  Ежена Делакруа "Воля, яка веде народ". Полотно вважають символом французької нації. Для публіки філію відкриють дванадцятого грудня.

Цікаво знати : Історію виникнення Франції можна побачити у 3D форматі

Генрі Лойтрель, директор філії Лувру:  "Коли ми обирали місце для відкриття нового осередку музею, то шукали  місцевість, де б узагалі не було проявів культури. Містечко Ленс вважають промисловим, виробничим, тут видобувають вугілля, і його інфраструктура дуже постраждала під час першої світової війни. Тож ми вирішили внести свою нотку прекрасного до цього міста".

Розширити Лувр вирішили ще десять років тому.  За почесне право, розмістити у себе світові шедеври боролися одразу шість міст, розташованих на півночі Франції.

Корисно знати : Самый посещаемый музей мира

Даніель Перчерон, директор Лувру : "Ми провели ретельний аналіз, і з’ясували, що громадяни Франції, які проживають на півночі не надто охоче відвідують музеї. Тож вирішили доставити їм осередок культури практично додому. Ми розраховуємо, що сімдесят відсотків відвідувачів цієї філії становитимуть місцеві жителі".

Нова і поки що єдина філія Лувру розмістилася на території двохсот тисяч квадратних метрів. У стінах музею демонструватимуть двісті п’ять мистецьких робіт, створених як французькими, так і закордонними діячами культури.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: париж музей лувр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2421