Міжнародний Валютний Фонд знову знизив прогнози розвитку глобальної економіки.  Як передбачають  аналітики установи, до кінця 2012-го обсяги світового господарства зростуть на три цілих  і три десятих відсотка. Попередній прогноз становив 3,5 %. У розрахунки на наступний рік також внесли корективи.  Якщо раніше очікували зростання на три цілих і дев’ять десятих відсотка, тепер розраховують лише на  три і шість десятих.  Найбільш небезпечною для глобальної економіки у МВФ вважають невизначеність. Там заявляють: наразі не зрозуміло, чи це погіршення  - тимчасова турбулентність на шляху до остаточного оздоровлення, чи це початок довготривалої  тенденції спаду. Фінансисти кажуть: наразі все залежить від уряду Сполучених Штатів та лідерів Європейського Союзу.

Дивіться також: Голова МВФ радить Європі бути рішучішою

Олівер Бланшар, головний радник МВФ з економічних питань : " Потужні економіки світу нині переживають не найкращі часи. Спад у таких господарствах більше відчутний, аніж у тих, які тільки набирають сили. Якщо стабілізувати розвинені економіки планети, глобальні показники не будуть розгойдуватися, наче маятник. Тут уся надія на Штати та ЄС".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: финансист економика валютный фонд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 927