Не їхати  до Румунії закликають у міністерстві закордонних справ. . Там надзвичайно потужні снігопади. Рівень опадів такий, що мешканцям деяких міст доводиться відкопувати свої будинки з височезних кучугур.  Від початку холодів у країні замерзли 74 людини. Унаслідок негоди заблоковані основні магістралі. Через роботу прибиральної техніки на дорогах величезні затори. Без лопати, ланцюгів і звісно зимових шин українських водіїв навіть не пропускають на кордоні. Натомість у зовнішньополітичному відомстві радять звернути погляд на південь. На теплий Ізраїль. Військові дії там припинили. Тож туристам  - нічого не загрожує. 

Читайте також : Сербия запретила въезд фур из Болгарии из-за снегопада

Олександр Дикусаров, речник МЗС : " Було досягнено рішення про припинення бойових дій. У нас є, залишаються застереження щодо відвідання Сектору Газа, але як показує практика  що там дуже мало відвідувачів з метою туризму".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: путешествие непогода румуния
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 587
Загрузка...
Загрузка...